Όλα

Πολιτική Εκπτώσεων για τους νέους Φοιτητές

28/08/2015

Στο IST επίκεντρο είναι ο Φοιτητής!

Open Day 8 Ιουλίου 2015

08/07/2015

Εσύ πόσο ψηλά μπορείς να φτάσεις; Τώρα μπορείς να φτάσεις όσο ψηλά θέλεις, σπουδάζοντας στο IST!

Νέο Voucher Τουρισμού για 8.000 Ανέργους

07/07/2015

"Επιταγή Εισόδου για Νέους έως 29 ετών σε Ιδιωτικές Επιχειρήσεις στον κλάδο του Τουρισμού για απόκτηση Εργασιακής Εμπειρίας"

Δωρεάν Σεμινάριο: My Food - My Medicine

06/07/2015

Το IST σας καλεί να συμμετάσχετε στο σεμινάριο που διοργανώνει το Ελληνοβρετανικό Κολλέγιο στο πλαίσιο του Ευρωπαϊκού Προγράμματος, με τίτλο “My Food – My Medicine” .

Φοιτητικός Διαγωνισμός “Hackathon#Apodeiksi”

13/06/2015

Το IST στηρίζει και ενθαρρύνει τη Crowdpolicy προκηρύσσοντας μία (1) υποτροφία πλήρους φοίτησης σε μεταπτυχιακό πρόγραμμα σπουδών της Πληροφορικής.

Κύκλος Εκπαιδευτικών Σεμιναρίων “Ψυχοεκπαίδευση και Αυτοαποτελεσματικότητα”

08/06/2015

Οι συμμετέχοντες θα έχουν την ευκαιρία να αποκομίσουν θεωρητικές γνώσεις αλλά και βιωματικές εφαρμογές σε θέματα που αφορούν στην αυτογνωσία, στις διαταραχές άγχους, στη διαχείριση θυμού, στη διεκδικητικότητα στον επαγγελματικό χώρο και στην εφαρμογή της συνειδητότητας (mindfulness) στα πλαίσια της ψυχολογίας.