Έλα ν
Έλα να ενημερωθείς για τα προγράμματα σπουδών κορυφαίων Ευρωπαϊκών Πανεπιστημίων!
Έλα να ενημερωθείς για τα πρ&omicro

Open Day 28 Μαρτίου 2015

Το Σάββατο 28 Μαρτίου 2015 και ώρα 12:00, το IST διοργανώνει στις εγκαταστάσεις του, Πειραιώς 72 στο Μοσχάτο, ένα Open Day για τα προπτυχιακά και μεταπτυχιακά προγράμματα σπουδών τα οποία προσφέρει σε συνεργασία με διακεκριμένα πανεπιστήμια του εξωτερικού:

• University of London International Programmes
  • London South Bank University
  • University of Limerick
  • Catholic University of Lyon

Κατά τη διάρκεια του Open Day, θα έχετε την ευκαιρία να ενημερωθείτε αναλυτικά για τα προγράμματα, καθώς και για τις επαγγελματικές τους προοπτικές από τους Υπεύθυνους Σπουδών και τους καθηγητές των αντίστοιχων τμημάτων.

Όσοι κάνουν αίτηση εγγραφής την ημέρα του Open Day, θα έχουν έκπτωση 18% επί των διδάκτρων σε όλα τα προγράμματα σπουδών!

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να δηλώσουν συμμετοχή έως τις 27 Μαρτίου 2015, καλώντας τη Γραμματεία του IST στο 210 4822222 ή συμπληρώνοντας τη φόρμα δήλωσης συμμετοχής.

Είσοδος ελεύθερη!

ΦΟΡΜΑ ΔΗΛΩΣΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ OPEN DAY