Την Π
Την Πέμπτη 6 Απριλίου καλεσμένοι του IST College και της ΣΒΙΕ ήταν τα παιδάκια και οι συνοδοί τους από το νηπιοτροφείο Καλλιθέας, σε μία γιορτή αγάπης που διοργανώθηκε από τους φοιτητές και τους καθηγητές και ήταν γεμάτη από μουσική, τραγούδια, δώρα και happenings...
Την Πέμπτη 6 Απριλίου καλεσμένο

Γιορτή Αγάπης από το IST College και τη ΣΒΙΕ για τα παιδιά

Την Πέμπτη 6 Απριλίου καλεσμένοι του IST College και της ΣΒΙΕ ήταν τα παιδάκια και οι συνοδοί τους από το Πρότυπο Εθνικό Νηπιοτροφείο Καλλιθέας, σε μία γιορτή αγάπης  που διοργανώθηκε από τους φοιτητές και τους καθηγητές και ήταν γεμάτη από μουσική, τραγούδια, δώρα και happenings.

Τα παιδάκια αλλά  και όλοι οι μεγάλοι διασκέδασαν με τη μουσική και τα τραγούδια των ΧΑΝΑ ΖΟΟ, ενώ το τμήμα Αισθητικής της ΣΒΙΕ επιμελήθηκε το face painting των παιδιών και το τμήμα Εργοθεραπείας ετοίμασε και τους δώρισε χειροποίητες πασχαλινές λαμπάδες.

Πολλές ευχαριστίες  για την υποστήριξή τους στη διοργάνωση, στο συγκρότημα ΧΑΝΑ ΖΟΟ, στο ταξιδιωτικό γραφείο INFINITY TRAVEL που φρόντισε για την μεταφορά των παιδιών και στην εταιρεία CREATIVE CONCEPT για τα δώρα που προσέφερε στους μικρούς μας φίλους.

Καλό Πάσχα σε όλους!