Το IST C
Το IST College και η Σχολή Επαγγελμάτων Υγείας Ι.Ι.Ε.K ΣΒΙΕ είναι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουν τη νέα συνεργασία με την Εθνική Τράπεζα.
Το IST College και η Σχολή Επαγγελμάτ&o

Το IST και η ΣΒΙΕ σε συνεργασία με την Εθνική Τράπεζα

Αντιλαμβανόμαστε τις απαιτήσεις του σύγχρονου τρόπου ζωής και έτσι στα πλαίσια της εταιρικής μας πολιτικής, προχωρήσαμε σε συνεργασία με την Εθνική Τράπεζα με στόχο την καλύτερη και ομαλότερη εξυπηρέτηση των οικονομικών συναλλαγών.

Η συγκεκριμένη υπηρεσία προσφέρεται χωρίς καμία οικονομική επιβάρυνση και σε βοηθά στην εξόφληση των ετήσιων διδάκτρων σου σε έως 12 άτοκες δόσεις μέσω των πιστωτικών καρτών της Εθνικής Τράπεζας.

Για περισσότερες πληροφορίες κάλεσε στο 210 4822222.