Το πρ
Το πρωινό της Παρασκευής η ομάδα ξεκίνησε με πλήρη εξοπλισμό και ασφάλεια το μάθημα αναρρίχησης στην Πάρνηθα Αττικής το οποίο και ολοκλήρωσε επιτυχώς νωρίς το απόγευμα. Η κορυφή είναι ο στόχος, τόσο των φοιτητών μας, όσο και του IST.
Το πρωινό της Παρασκευής η ομά

1o Μάθημα Αναρρίχησης

H φιλοσοφία μας στο IST είναι να βρίσκεται ο φοιτητής στο επίκεντρο της εκπαιδευτικής διαδικασίας και παράλληλα να αισθάνεται ότι είναι μέλος μίας δυναμικής φοιτητικής κοινότητας.  Για το λόγο αυτό, στις 10 Οκτωβρίου 2014 μια ομάδα φοιτητών του τμήματος της Φυσικοθεραπείας του IST, με επικεφαλής και αρχηγό της ομάδας τον κύριο Γιώργο Πρίντεζη, πραγματοποίησε το πρώτο μάθημα αναρρίχησης για τη φετινή ακαδημαϊκή χρονιά.

Το πρωινό της Παρασκευής η ομάδα ξεκίνησε με πλήρη εξοπλισμό και ασφάλεια το μάθημα αναρρίχησης στην Πάρνηθα Αττικής το οποίο και ολοκλήρωσε επιτυχώς νωρίς το απόγευμα. Η κορυφή είναι ο στόχος λοιπόν, τόσο των φοιτητών μας, όσο και του IST