Το IST C
Το IST College σου δίνει τη δυνατότητα να σπουδάσεις σε βρετανικά πανεπιστήμια στην Ελλάδα και να αποκτήσεις διεθνώς αναγνωρισμένο πτυχίο με προσιτά δίδακτρα! Κάνε την εγγραφή σου άμεσα στο πρόγραμμα σπουδών
Το IST College σου δίνει τη δυνατότητα

Early Bird Registration στα Bachelors

Κάνε την εγγραφή σου άμεσα στο πρόγραμμα σπουδών, που σε ενδιαφέρει, και επωφελήσου από τα προνομιακά δίδακτρα που ισχύουν.

Η προσφορά αφορά τα ακόλουθα προπτυχιακά προγράμματα σπουδών του Arden University:

• BA (Hons) Business
  • BA (Hons) Business (Marketing)
  • BA (Hons) Business (Finance)
  • BA (Hons) Business (Tourism)
  • BSc (Hons) Computing

Για πληροφορίες και εγγραφές κάλεσε στο 2104822222 ή συμπλήρωσε τη φόρμα επικοινωνίας και θα επικοινωνήσουμε άμεσα μαζί σου.

Φόρμα εγγραφής

* Υποχρεωτικό πεδίο

Πατώντας Υποβολή στη φόρμα εγγραφής αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης του IST College.