Είσαι
Είσαι Απόφοιτος ΙΕΚ στον τομέα του Τουρισμού; Θέλεις να αποκτήσεις πτυχίο Bachelor από το κορυφαίο London South Bank University και να κατοχυρώσεις τη θέση σου στη σύγχρονη αγορά εργασίας;
Είσαι Απόφοιτος ΙΕΚ στον τ&omicron

Νέο Προπαρασκευαστικό Πρόγραμμα Σπουδών για τους Απόφοιτους ΙΕΚ

Αναβάθμισε τις γνώσεις σου στον Τομέα του Τουρισμού και Απόκτησε πτυχίο από το κορυφαίο London South Bank University!

Είσαι Απόφοιτος ΙΕΚ στον τομέα του Τουρισμού;

Τώρα υπάρχει τρόπος! Τo IST College σου δίνει την ευκαιρία να αποκτήσεις αναγνωρισμένο πτυχίο στον Τομέα του Τουρισμού.

Το IST College ανακοινώνει την έναρξη προπαρασκευαστικού προγράμματος τον Φεβρουάριου 2016 με στόχο την αναβάθμιση των γνώσεών σου!

Οι απόφοιτοι ΙΕΚ Τουρισμού, της ειδικότητας Στέλεχος Διοίκησης & Οικονομίας, έχουν τώρα τη δυνατότητα ολοκληρώνοντας το προπαρασκευαστικό πρόγραμμα, να γίνουν δεκτοί στο 3ο έτος του προγράμματος BA Tourism, Hospitality & Leisure Management, και να αποφοιτήσουν από το London South Bank University, της Μεγάλης Βρετανίας.

Πληροφορίες Προγράμματος:

Διάρκεια Προπαρασκευαστικών Μαθημάτων: 6 Μήνες

Έναρξη 3ου έτους BA Tourism, Hospitality & Leisure Management: Οκτώβριος 2016

Γλώσσα Σπουδών: Τα μαθήματα του προπαρασκευαστικού προγράμματος διεξάγονται στα Ελληνικά ενώ το 3ο Έτος του London South Bank University στα Αγγλικά.

Για ακόμα περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη διαδικασία εγγραφής και τα μαθήματα καλέστε στο τηλέφωνο 210 4822222.