Την Τ
Την Τετάρτη 5 Απριλίου στο πλαίσιο της καθιερωμένης δραστηριότητας «Business Voice» το IST College υποδέχτηκε τον κ. Γιάννη Μανδάλα CEO των, γνωστών σε όλους, «Mastihashop»...
Την Τετάρτη 5 Απριλίου στο πλαί&s

Business Voice, το IST College υποδέχτηκε το MastihaShop

Την Τετάρτη 5 Απριλίου στο πλαίσιο της καθιερωμένης δραστηριότητας «Business Voice» που στόχο έχει να μεταφέρει στους φοιτητές την φωνή, τον παλμό και τις εξελίξεις του επιχειρηματικού κόσμου, το IST College υποδέχτηκε τον κ. Γιάννη Μανδάλα CEO των, γνωστών σε όλους, «Mastihashop».  O κ. Μανδάλας σε ένα κατάμεστο από φοιτητές αμφιθέατρο παρουσίασε την εταιρεία, μίλησε για την πορεία της και ανέλυσε το στίγμα που δίνει και τη θέση που κατέχει, υπό το πρίσμα της καινοτομίας και της εξωστρέφειας. Η παράδοση και ο εκσυχρονισμός σε μαθήματα καλής πρακτικής, από μία Ελληνική Εταιρεία αποτελούν τη συνταγή για μια επιτυχημένη πορεία στο ελληνικό και διεθνές περιβάλλον. Το IST College μέσα από τέτοιες δράσεις προάγει και στηρίζει έμπρακτα την διασύνδεση της εκπαίδευσης με την αγορά εργασίας.